21 Kasım 2018 Çarşamba Bursa Altılı Yorumları ve sağlam bankolu tüyolu kupon

21 Kasım 2018 Çarşamba Bursa Altılı Yorumları ve sağlam bankolu tüyolu kupon

21 Kasım 2018 Çarşamba Bursa Altılı Yorumları ve sağlam bankolu tüyolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

21 Kasım 2018 Çarşamba Bursa

1.AYAK:  Bir türlü bekleneni veremeyen 8.KIRMIZI ELMAS bugün yarın kazanması bekleniyor. Cazip banko olarak bile denenebilir. Biz yanına sadece takip listesinden ******** ve ********  önereceğiz.

2.AYAK:  ******** çok formda ve kendisine göre uygun rakipler yanında yarışacak ama deneyimsiz olduğu çim pist. Belkide ilgilileri havanın yağışına güvenip kum piste alınır diye hesapladılar. Her şartta yazmamız gerekiyor . ******** bu grupları çok rahat geride bırakabilir ancak yarış içi şartlar lehine gelişirse. Eğer bu iki safkan eksik kalacaksa rakipleri sadece ******** değil  ********,********,******** ve ******** olabilir.

3.AYAK:  ********, ******** ve ******** ahır önerileri olup öncelikle yazılmalıdır. ******** ve ******** ise formda atlar kontejanından yazılabilir.

4.AYAK:  Bu koşuda ters sürpriz bir isimden bahsedeceğiz. Bu isim ********’dir. Eğer şuan lehine gözüken yarış içi şartlar gerçekleşirse kazanmasını bilecektir. Evet çok sürpriz olmasına rağmen banko yazılabilir, ancak olur da herhangi bir at stili dışı koşar ve yarış içi şartı engellerse o zaman çarşı karışır.

5.AYAK:  Canı istediğinde yarış kazanacak olan ********’nun tuğtekin gibi her an kazanmaya yakın bir ekürisi var. Mutlaka şanslılar ama ya kazanmak istemezlerse işte o zaman devreye ******** ve ******** girecektir.

6.AYAK:  ******** mükemmel hazırlanmış. ******** şu sıralar bomba hazırlığında dikkat. ******** ise pist çevresinde bir grubun çok güvendiği isim.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.