21 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Yorumlarımız

21 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Yorumlarımız

21 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

21 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul

1.AYAK:  Neredeyse hiç şans tanınmamış sürpriz bir isim var ki ********** eğer bekleneni koşarsa tüm kuponları yırttırır dikkat. Bu atın ufak bir sorunu vardı giderilmişse büyük bombayı patlatacaktır. Ahırdan ********** geldi ve birhayli iddialılar. ********** bu kez çok diri görünmüş. **********  kalite kontejanından yazılması lazım. ********** ise takip listemizdeli sürpriz isimlerden olup bugünde ihmal etmeyelim.

2.AYAK:  AFG oranlarında biraz geri planda kalmış olsa da mükemmel görüntüsü var denilen **********  ilk at olarak yazalım. ********** dikkat bugün çok koşacak kesinlikle. ********** ve ********** pistte çok konuşulanlar.

3.AYAK:  ********** bizce ciddi rakibine karşı sentetik pistte daha avantajlı olacağından banko öneriyoruz.
BANKO: *

4.AYAK:  **********  , ********** ve ********** arasından bir birinci çıkar görüşündeyiz.

5.AYAK:  Yine 3 at yazacağız ve muhtemelen bu 3 at dışına çıkmayacaktır. ********** , ********** ve ********** .

6.AYAK: ********** bugün çok iddialı hazırlanmış, hani kazanma karakteri düzgün olsa çok daha fazla güvenebiliriz. Şu sıralar kazanma problemi çözülüp seri yapan ********** ihmale gelmez. ********** ise sigorta olarak eklenebilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.