21 Mart 2019 Perşembe İzmir Altılı Yorumlarımız

21 Mart 2019 Perşembe İzmir Altılı Yorumlarımız

21 Mart 2019 Perşembe İzmir

 

1.AYAK: Güne sürpriz bir at ile başlamak istiyoruz. Takibimizde olan ve ekibinin bugün için kazanır dediği ********* bizim net favorimizdir. Kendisine tek bir rakip önereceğiz , o da ilk yarışında hazır olduğu bilgisi gelen ********* ‘dır. Bugün yarış içi bir aksilik yaşamazsa büyük bombayı patlatabilir.


2.AYAK:
 Dinçlik yarışlarını seven takip atımız *********  yine büyük bir sürprizle tüm kuponları yırttırabilir zira hazırlıkları fena değil. İstanbulda hazırlanıp buraya hedefli gelen ********* mutlaka kuponlarda olsun. Bu mesafelerde liderliği alabilirse kötü koşma ihtimali olmayan ********* dikkate alınmalı.

 

3.AYAK:  ********* ahır önerisi ile geldi. Zaten çok hazır ve yarış içi şartlar da tam lehine gelişecekken kazanmasını bilecektir. BANKO

 

4.AYAK: *********  için sentetikte sorun yaşamaz diyorlar. BANKO yazılabilir.

 

5.AYAK:  *********  artık kazanma karakterini yenmeli denildi. ********* ise orjininden dolayı yakında kazanır denildi.  Bu ikiliden biri muhtemelen kazanır.

 

6.AYAK:  *********   için bu kez daha etkili olur dediler. Süper formu ile *********  ve ekibinin iddialı olduğu ********* ciddi rakip olacaktır.

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44