21 Mayıs 2019 Salı kocaeli altılı tüyoları ahırdan bankolu

21 Mayıs 2019 Salı kocaeli altılı tüyoları ahırdan bankolu

21 Mayıs 2019 Salı kocaeli

 

1.AYAK: Pist şartlarını lehine bulursa grup farketmeksizin yazmamız gereken *************  bu kez uygun grupta ve bu şartlarda geçilmemesi gerekir. BANKO 

2.AYAK: Yakın zamanda takibimize giren ve şuan üst düzey formu ile buraya hedeflenerek kazanmaya gelen *************  banko bile yazılabilir. *************  ve *************  form durumu bakımından rakip olarak değerlendirilebilir.

 

3.AYAK: Genelin aksine burada çok sürpriz bir ismi sizlere önereceğiz. *************  çok formda ama yarışa henüz yansıtamadı. Eğer yarış içi problemi giderilmişse bizce bombayı patlatır. Aksi halde *************  kazanır.

 

4.AYAK: *************  süper hazırlıkları ile kazanması bekleniyor. Rakip yazılacaksa *************  önceliğinde *************  değerlendirilebilir.

 

5.AYAK: *************  ilgilileri bu kez iddialı. *************  ve *************  yarış içi avantajlarından dolayı sürprizde değerlendirilmeli.

 

6.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 17:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]