21 Nisan 2019 istanbul altılı yorumları Pazar tüyolu kupon

21 Nisan 2019 istanbul altılı yorumları Pazar tüyolu kupon

21 Nisan 2019 istanbul

 

1.AYAK: Kazanma karakteri düşük olduğunda ndolayı sadece yarış içi şartlar tam olarak lehine gelişirse kazanabilen ************* aradığı şartları bulmuş durumda. Lakin biz böyle düşünürken ummadım bir at stili dışı koşup herleyi batırabileceğinden banko yazmak riskli olabilir. Dolayısıyla yanına ************* önceliğinde iyi hazırlandığı bilgisi gelen ************* ve takip atımız ************* yazalım.


2.AYAK:
 Grup güçlü atlarda oluşuyor olsa da hem form hem güç bakımından ön plana çıkarılan ************* ve ************* öncelikle değerlendirin.

 

3.AYAK: Taylardan göze çarpan sadece ************* oldu. Çok sıkı hazırlamışlar ve ilk yarışında kazanmayı hedefliyorlar.

 

4.AYAK: ************* mükemmel formu ile mutlak favori bu grupta. Ancak yarış içi şartlar lehine gelişecek olan ************* ‘in tek dez avantajı mesafe olacak , yine de temkinli giderse kazanmaya yakındır. Hata kollayacak olan ************* sürprizde değerlendirilebilir.

 

5.AYAK: Taylarda yine duyumlara göre haraket edeceğiz, ************* için iddialı cümleler kurabiliriz. Aslında sadece ekibe bakınca bile bu tay mutlaka çok hazırdır diyebiliriz. 

 

6.AYAK: Çıktığı gibi bitirir denilen ************* banko yazılabilir. Çok sürpriz isim ************* için yakında bombayı patlatır diyorlar dikkat. 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44