21 Ocak 2019 Bursa Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

21 Ocak 2019 Bursa Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

21 Ocak 2019 Bursa Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

21 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK:  Bu mesafede ************ çok şanslı olsa da son yarışını görmezden gelemeyeceğimiz ************ ile sağlama almak lazım. İki at ile çok çok sağlam bir yarış izleriz.

 

2.AYAK: ************ için iddialı cümleler duyduk, Yine kazanmaya gidiyoruz şeklinde. Mutlaka başarılı olurlar. Banko değerlendirebiliriz.

 

3.AYAK: ************ yine iddialı olacağı şartlarda mücadele edecek. ************ kalite kontejanından yazılmalı. ************ ahırdan geldi mutlaka yazın. Çok sürprizde ************ yazalım ve takibe alalım, bu at da yakında bombayı patlatır dikkat.

 

4.AYAK: ************ pist çevresinde bir grubun aşırı güvendiği bir isim. Bizce tek rakibi ************ olur zira son yarışında sürprizi yapacağını ve şartları söylemiştik, aslında alehine gelişen şartlarda yine de kazanmasını bildi. Bugün daha da üstüne koyarak gelecektir.

 

5.AYAK: ************ kaliteli bir tay ama bazı sorunlarından dolayı bir süre geri alındı. Öğrendiğimiz kadarı ile sıkı hazırlıktan geçip sorunları giderilmiş. Bugün tam kapasite koşarsa bizce kazanır. afg çok düşük çıkacaktır ama siz mutlaka değerlendirin. Olurda eksik koşarsa bir önerilen tay daha var. *** rağmen ************ ‘u evvelden gören bir dostumuz mükemmel bir tay ve çok ciddi hazırlıktan geçerek ** yarışına hedeflenecek demişti.

 

6.AYAK: Bu koşuda henüz tam kapasite koşmayan ************ favorimiz. ************ise yakın zamanda sürpriz yapar diye not edilmişti, yazmakta fayda var. Bu iki atı aynı grup atlarının bugün geçeceğini düşünmüyoruz, bu sebeple favoriyi yazmıyoruz ama ************ sigorta amaçlı eklenebilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.