21 Şubat 2019 İzmir Altılısı Hocanın Özel Kuponu Sağlam Bankolu

21 Şubat 2019 İzmir Altılısı Hocanın Özel Kuponu Sağlam Bankolu

21 Şubat 2019 İzmir Altılısı Hocanın Özel Kuponu Sağlam Bankolu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

21 Şubat 2019 İzmir Altılısı

 

1.AYAK: Takip atımız ************* son yarışında kazanmaya yaklaşsa da başaramamış ve bugün nispetten sürpriz özelliğini yitirmiştir. Bi tık daha sert gruba gelmiş olsa da çok boş kilosu ile yine iyi koşacaktır. ************* ise bugün ahırdan önerilen isim.

 

2.AYAK: Kalitesinden bahsedilen ************* ile pistte çok işler yapıp sıkı hazırlanan ************* önerilen isimler.

 

3.AYAK: Yarış içinde iyi yer tutacak olan ************* öndeki rakiplerini atlayıp sonlarda biraz diri kalabilirse sprint özürlü rakiplerine direnebilir.  ************* ise ön gruptan yazılması gereken kaliteli isim.

 

4.AYAK: Üç at ile çok rahat bir yarış izleriz. Öncelikle ************* küçük kuponlara risk edilebilir. Sağlamcılar ************* ve *************  değerlendirsin.

 

5.AYAK: ************* için mükemmel görüntüsü ile çok rahat kazanır diyorlar. Bu kadar güvenilen bir tayı biz de ÇOK SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

 

6.AYAK: Dinçlikle çok etkili olacağı aktarılan ************* a dikkat. Yarış gören ************* da kaliteli bir isim ve kapasitesine yakın koşarsa bombayı patlatabilir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.