21 şubat 2020 kocaeli altılısı ÇOK SÜRPRİZ BANKO

21 şubat 2020 kocaeli altılısı ÇOK SÜRPRİZ BANKO

21 şubat 2020 kocaeli altılı sürpriz yorumlar

 

*1.AYAK:* Form durumu iyi olmasına rağmen kazanamayan AT İSMİ GİZLİ bu kez yarış içi avantajları kullanıp zincirleri kırabilir. İddialı duruma gelen AT İSMİ GİZLİ ise koşarım derse bu grupta rakip tanımayacaktır.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu yarış içerisinde gösteren bir tay. Lakin kazanması için çok sabırlı sürülmesi gerekiyor. Sert binicisi bugün nasıl sürecek bilemiyoruz ama halen denemeler yapılıyor. Kolay gidip arttıramama problemi çözüldüğünde zaten daha iyi gruplara gidecektir. Herhangi bir başarılı yarışları olmamasına rağmen takipten gelen çok sürpriz  atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarınızda olsun. 

 

*3.AYAK:* Bu grupta biraz zorlanacakmış görüntüsü verse de iyi ahır bakımı olduğunu bildiğimiz AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ den beklentiler çok yüksek. Toplarlanan AT İSMİ GİZLİ bugün çok etkili olacaktır.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ hemen herkesin bankosu konumunda olacak. İyi form durumu güven verse de mesafeden dolayı hata yapma durumu olabilir. Öncelikle iyi grupları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir, bu kez temkinli gitmesi halinde AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

 

*5.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ bugün çok etkili olacak dikkat.

 

*6.AYAK:* Bu koşudaki çok sürpriz bankomuz AT İSMİ GİZLİ olacaktır. Ara sonrası yeterince yarış görüp buraya çok ciddi hazırlıklarla girecek. Kendisini gösterecek şartları bulan safkan bombayı patlatmaya yakındır. ÇOK SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirilebilir.

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.