21 şubat izmir altılısı sağlam tüyolu yorumlarımız

21 şubat izmir altılısı sağlam tüyolu yorumlarımız

21 şubat izmir altılısı sağlam tüyolu yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ iyi gruplarda bile önerdiğimiz isimdi. Çok formda olmasına rağmen kazanmaa özürü öndeki atı atlayamamasına sebep oluyor. Bugün çok uygun grupta rakiplerine fazla yanaşıp inada bindirmezse kazanma yakındır. Sağlama almak için yanına bugün ahır önerisi olarak gelen ve çok koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ yazalım. 

 

*2.AYAK:* Yaklaşık 5,6 aydır sert rakiplerle koşan ve nispeten başarılı olan AT İSMİ GİZLİ bu kez çok uygun grupta lehine şartlarda mücadele edecek. Bu şansı değerlendirecektir diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* Form durumları açısından birbirine denk isimler arasında yarış içi avantalarından dolayı AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bir müddet arası olsa da son yarışı çok beğenilmişti. İyi hazırlıkları ile dinçlik yarışı yapıp yine kazanabilir. Mesafeden ve yarış içi avantalarından dolayı AT İSMİ GİZLİ yine kazanma şansı yüksek olan bir isim.

 

*5.AYAK:* Son yarışında binicisinin aşırı güveni sonucu yetişemeyen AT İSMİ GİZLİ bu kez aynı hataya düşmezse kazanmaya yakındır. Hata yaparsa koşu karışır.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kilo kaldırabilen bir isim. Kendisine göre uygun rakipler yanında mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ takip listemizde olan bir isim.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.