21 TEMMUZ 2019 pazar izmir at yarışı tüyoları

21 TEMMUZ 2019 pazar izmir at yarışı tüyoları

21 TEMMUZ 2019 pazar izmir

 

 

1.AYAK:  Şuanki form durumu olarak YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ön planda önerildi. Lakin kazanma karakterleri düşük olduğundan yanlarına YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yazılmasını öneriyoruz.

 

2.AYAK: İdman pistinde harika görünen YILDIZLI BÜLTEN bunu yarışa taşıması durumunda kazanması bekleniyor. BANKO

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kolay geçtiği rakipler yanında benzer şartlarda mücadele edecek, ancak geçenki yarışı göz önüne alıp herhangi bir rakibi onu erken mücadeleye sokarsa sonlarda direnememe ihtimali doğar. Bu durumda günün büyük favorisi yıkılabilir. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN geniş kuponlar için önerimizdir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi güç olarak ön plana çıksa da izmir pistinde durumlar değişebilir.  Bu pisti çok seven YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN mükemmel hazırlanmış. YILDIZLI BÜLTEN unutulduğunda ceza keser dikkat.  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ile burası sağlama alınmalı.

 

6.AYAK: Çok iyi durumu olan ve ekibinin çok şeyler beklediği isim YILDIZLI BÜLTEN bu kez çim de denenecek. Eğer pisti severse bombayı patlatabilir dikkat. Bu koşuya sıkı hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN ile takibe almamız gereken YILDIZLI BÜLTEN kuponlara eklenebilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.