21 temmuz pazar istanbul sağlam altılı arayanlar buraya

21 temmuz pazar istanbul sağlam altılı arayanlar buraya

21 temmuz pazar istanbul

 

 

1.AYAK: Hedeflenerek buraya katılan YILDIZLI BÜLTEN ile son dönemde  formunu çok geliştirdiği söylenen sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınıza ekleyiniz.

 

2.AYAK: Kendisine göre uygun rakipleri bulan YILDIZLI BÜLTEN, bu kilolarda genelde boş koşmayan YILDIZLI BÜLTEN ile bu grup sert gelecek olsa da yarış içi avantajlarından dolayı YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

 

3.AYAK: Ciddi hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN ile bir grubun sürpriz yarış beklediği YILDIZLI BÜLTEN muhakkak kuponlarınızda olsun.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN sürpriz yapmaya hazırlanıyor dikkat. YILDIZLI BÜLTEN kazanabileceği yarışlarda sizlere önermiştik. Bugün grup sert olsa da bu formu ile ihmale gelmez. YILDIZLI BÜLTEN kalitekontejanından eklenmeli.

 

5.AYAK: Çok ters güçlü bir rakip çıkmadıkça seri birinclikle hayatına başlar denilen YILDIZLI BÜLTEN bugün BANKO yazılabilir.

 

6.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bu aralar idmanlarında çok iyiymiş dikkat. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN lehine şartlarda bu tip gruplarda her zaman yarış kazanabilecek kapsitedeler. YILDIZLI BÜLTEN sürprizde değerlendirilebilir. Bir de sprinti iyi ayarlarsa YILDIZLI BÜLTEN etkili olabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.