21 temuz 2018 cumartesi ankara altılı ganyan yorumlarımız

21 temuz 2018 cumartesi ankara altılı ganyan yorumlarımız

21 temuz 2018 cumartesi ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

21 temuz 2018 cumartesi ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  1.DIANA ahır önerisi ile ilk atımız.  4.WHIPLASH ve 5.KESME ŞEKER ise ekibimizin rakip gördüğü isimler.

2.AYAK: 9.ATLAS ÇİÇEĞİ bomba hazırlığında dikkat. 6.SEFİRA , 2.SONBİLGİNUR ve 1.HANIM HANIM iyi koşması beklenen isimler. 10.BADE HANIM için yakın zamanda sürpriz yapabilecek seviyeye ulaşır denildi. Zor bir koşu ve at ekleyecekseniz bu koşuya tuttuğunuz isimleri eklemeniz önerilir.

3.AYAK:  Afg son sırada olan 6.FALEZ ile ilk at önerildi.

4.AYAK:  2.ASTRAKHAN için bu rakipleri kolayca geçebilecek avantajlara sahip dediler. 4.BOMBACAN çok ciddi rakibi olacak. İkisi ayırılmamalı.

5.AYAK:  8.ELOIN ‘a göre pasif rakipler ama bu tayında kazanma karakteri çok düşük. Dolayısıyla banko yazmak çok risktir. Önerilen bir 5.ADALYN ihmal edilmemeli. 12.PÜSKÜLLÜ BELA şu sıralar sürpriz hazırlığında. 3.KING’S DAY ilgilileri güveniyor. 9.GLASS ROSE ise bomba köşesinden eklenebilir.

6.AYAK: 10.PALERMO yarış içi avantalarından dolayı ekibimizin banko olarak öne çıkardığı isim. İlgilileride aradığı şartları nihayet bulduğundan bugün atlarına çok güveniyorlar.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.