21 temuz 2018 cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

21 temuz 2018 cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

21 temuz 2018 cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

21 temuz 2018 cumartesi izmir  ALTILI YORUMLARIMIZ

 

1.AYAK:  ***** son iki yarışında da takip listemizde vardı ve yarış içi şartlar dahilinde kazanacağını söylemiştik. Bugün kazandığı koşular kadar rahat olmayacak ama yinede şanslıdır. ***** iyi koşması beklenen diğer isimler.  *****sürprizde.

2.AYAK: Ahırlar bölgesinde ***** çok konuşuluyor.***** geleceği parlak olacakmış. ***** kaliteli isimlerden. ***** ve ***** ise kuponları sağlamlaştırmak için eklenebilir.

3.AYAK:  Bu koşuda ekibimizin uzun çalışmaları sonucu hafif kilolu alt taraftaki isimlerden bir sürpriz çıkması muhtemel görünüyor. Favorilerin kilo ve yarış içi dezavantajlarından dolayı burayı kapatıp sürpriz bir sonuç beklemek mantıklı seçenek olacaktır.

4.AYAK: ***** müsait kilosu ile şimdilik geçilecekmiş gibi durmuyor. Sağlam banko.

5.AYAK: *****  için ahırdan bugün bilgi aldık ve yarış içi bir aksilik yaşamazsa çok koşar yanıtı geldi. Çok sürpriz konumda ama bizim favorimiz. Yine bugün için iyi koşması beklenen ahır önerileri ***** ve ***** kuponlara yazalım.

6.AYAK: 3.EAGLE FLY FREE ekürilerin görünmeyen silahı. Koşsaydı ekürileri banko önerecektik fakat bu şartlarda ***** rakipsiz kalmış gibi. BANKO


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.