22 ağustos 2019 ankara altılı yorumları sağlam banko

22 ağustos 2019 ankara altılı yorumları sağlam banko

22 ağustos 2019 ankara altılı yorumları sağlam banko

 

 

1.AYAK: Binici tercihi ile çok koşması beklenen YILDIZLI BÜLTEN ile artık forma girdiği için bu tip gruplarda her zaman yazılması gereken YILDIZLI BÜLTEN yanına yarışın tempolu geçmesi halinde bu kilolarda iyi sprint atabilen YILDIZLI BÜLTEN  yazılmasını öneriyoruz.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kilo kaldırır ve yarış içi şartlar lehine oldukça kazanmayı başarır. YILDIZLI BÜLTEN ise forma girdiğini göstermişti. Bugün öndeki atın temposuna uymaz yerinde liderliği alabilirse ağır kilolu favoriye direnme şansı artar.

 

3.AYAK: İlgililerinin hedefleyerek yarış seçtiği YILDIZLI BÜLTEN , formda olunca rakip tanımadan yazılması gereken YILDIZLI BÜLTEN ve üst düzey formu ile YILDIZLI BÜLTEN kuponlarda olsun.

 

4.AYAK: Bu şartlarda yine kazanır diye ahırlarda dillenen YILDIZLI BÜLTEN yanın sürpriz konumdaki takip atımız YILDIZLI BÜLTEN önerelim, zira yarış içindeki problemi giderilmişse bu rakiplerden sıyrılabilir dikkat.

 

5.AYAK: İlk yarışında çok iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN bugün stiline uygun binicisi idaresinde kazanması bekleniyor. İlk yarışından sonra çok daha iyi koşacak denilen YILDIZLI BÜLTEN ise bizce tek ciddi rakibidir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN gözü yukarılarda olan bir isim ve seri yapabilir. Sürpriz beklenen YILDIZLI BÜLTEN , yakında bomba yapar diye not aldığımız YILDIZLI BÜLTEN  yanına form durumlarına istinaden YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yazılabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.