22 ağustos çarşamba istanbul altılı ganyan yorumları

22 ağustos çarşamba istanbul altılı ganyan yorumları

22 ağustos çarşamba istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

22 ağustos çarşamba istanbul ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Bu grupta 3.RUSDAMAT güç olarak bi tık alt grup atı gibi görülse de ahırdan bir dostumuz bu formu ile bu rakipleri de yiyebilir dedi. ***** ve ***** kalite kontejanından yazalım.
SIRALAMAMIZ: 3,,,6,7

2.AYAK: 10.ELZEMİM mükemmel formu ile kazanması normal sonuç***** bir grubun aşırı güvenmesi ile öncelikli rakibi olur. Bugün çok koşması beklenen ***** ihmal etmeyin.  ***** ve ***** ile burası sağlama alınabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** çok formda. ***** ise unutulduğunda ceza keser mutlaka yazalım. ***** ve ***** takibe alınması gereken isimler.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: Seyir zevki güzel ama zor bir koşu olacak. ***** yarış içi avantaları ile favorimiz. ***** ise aralıklı koşan ve her gruba kafa tutabilecek kapasitede bir at. bu ikiliyi mutlaka ayırmayalım.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** sadece aradığı şartları bulduğunda kazanabilen bir isim. Bugün de bunu başarabilecek şartlar olduğundan BANKO öneriyoruz.
BANKO: *****

6.AYAK: Bu koşu son ayların en zor koşusu olacak. Sadece ***** ahırdan önerildi ve takip listesine alın. Diğer rakipleri sıralamada.
SIRALAMAMIZ: *****

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.