22 ağustos kocaeli altılı yorumları

22 ağustos kocaeli altılı yorumları

22 ağustos 2019 perşembe kocaeli

 

 

1.AYAK: Bu koşuya iddialı katılan sürpriz konumdaki takip atımız YILDIZLI BÜLTEN şuanki formunu yarışa taşırsa sürprizi yapar dikkat.

 

2.AYAK: Kazanabileceği yarış arayan YILDIZLI BÜLTENbugün lehine şartlarda yarışacak. YILDIZLI BÜLTEN yarışın süratli geçmesi halinde sonlarda ağırlığını hissettirebilir. Yarış seyri diğer şekilde gelişirse de YILDIZLI BÜLTEN şanslı olacaktır. YILDIZLI BÜLTEN ın artan formunun olduğunu bildirmiştik, bugün üstüne katarak geleceği bu koşuda bomba yapabilir.

 

3.AYAK: Günün sürpriz beklenebilecek şartlı 1 koşusunda önerilen bir isim olmadı.

 

4.AYAK: Bir grup YILDIZLI BÜLTEN kazanır diyor. Bence YILDIZLI BÜLTEN ekürileri de yazılmalı ki her ikisi de çok formda.

 

5.AYAK: Takip listemizden YILDIZLI BÜLTEN bugün iddialıdır. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN diğer ahır önerileridir.

 

6.AYAK: Kalite olarak gruptan üstün olan YILDIZLI BÜLTEN kısa ara sonrası ciddi hazırlanmış , dinçlik yarışlarını da zaman zaman iyi koşan bir isim. Muhtemelen kendini yarışa verirse kazanır. BANKO

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.