22 Aralık 2018 Adana at yarışı yorumları ve ahırdan tüyolu kupon

22 Aralık 2018 Adana at yarışı yorumları ve ahırdan tüyolu kupon

22 Aralık 2018 Adana at yarışı yorumları ve ahırdan tüyolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

22 Aralık 2018 Adana

 

1.AYAK:  ************* temkinli giderse yine kazanır dediler. Lehine şartlarda ************* ve artık sıra bizde diyen 1.HALİLŞAH mutlaka yazın.  ************* ve ************* ile sağlama alabiliriz.
SIRALAMAMIZ: ****

 

2.AYAK:  ************* kazanma karakterine rağmen pasif rakipler yanında kazanmaya yakın ancak ************* için bugün harika koşar muhakak yaz denildi.
SIRALAMAMIZ: **

 

3.AYAK:  ************* için büyük bir hata yapmazsa kazanır denildi.
BANKO: *

 

4.AYAK:  ************* hiçbir yerde kesmeyen mükemmel nefesli bir at, ancak her an geçilecekmiş görüntüsü de yok değil. Denk güçler yanında sıralamadaki rakiplerini yazmanızı önerebiliriz.
SIRALAMAMIZ: ***********

 

5.AYAK:  ************* bu kez muhteşem hazırlanmış. ************* startta takılmazsa çok koşar dikkat.  ************* ve ************* iyi durumları ile hata kollayacaklar.
SIRALAMAMIZ: ****

 

6.AYAK:  Son yarışında farklılaştığını söylediğimiz ************* nihayet adını duyurdu, bugün daha çok koşar. ************* ise takip listemizde çok sürpriz bir isim. ************* , *************, ************* ve ************* sağlam kuponlara eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *******

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.