22 aralık adana altılısı önemli tüyolar

22 aralık adana altılısı önemli tüyolar

22 aralık adana altılısı önemli tüyolar

 

*1.AYAK:* ************  çok güçlü ve formda bir sprinter olup bu formu ile eğer startta fazla oyalanmaz ve yarış yavaş gitmezse bu rakipleri geçmesi gerekir.  BANKO olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Bir var bir yok koşan ************ bugün ihmal etmeyelim zira şartları lehine yakaladığında formunu ispatlar. ************ ,************ ,************ ,************ ve ************ diğer öneriler.

 

*3.AYAK:* Yakın dönemde takibe aldığımız ************ bugün çok koşar dikkat. İyi hazırlandığı söylenen ************ ile formda ************ ve ************ ikilisi sağlam kuponlarda olsun.

 

*4.AYAK:* Güç ve kapasite olarak pek te birbirinden farkı olmayan taylar arasında önerilen bir isim olmadı. 

 

*5.AYAK:* Özellikle ************ dikkat edin. Sprinti ayarlayabilirse bu rakipleri kolay bile geçebilir.

 

*6.AYAK:* Son yarışı çok beğenilen ************ yanına bu defa lehine şartlarda yarışacak olan ************ yazıp geçelim.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.