22 haziran cumartesi istanbul bülteni altılı yorumları

22 haziran cumartesi istanbul bülteni altılı yorumları

22 haziran cumartesi istanbul

 

 

1.AYAK:  ************* için yine kazanır iddiaları geliyor. ************* ise bu kez daha temkinli giderek pasif sprinterlere direnmeyi hedefliyor. Sürprizde takip atımız ************* bomba yaparsa kuponlarımızda olsun diye yazılabilir.

2.AYAK: Bazı süratli atlara mesafe uzun gelecek, bazı sprinterlere de kısa gelecek. Büyük taktik savaşının gerçekleşeceği bu koşuda bize iyi durumu ile önerilen ve bu şartlarda şanslı olabilecek orta grupta giden uzun sprinter bir at. Bu da ************* oldu. 

 

3.AYAK: ************* uygun rakipler yanında öne çıkarılıyor fakat kazanma karakterinden dolayı rakip yazmanız mantıklı olacaktır.  Özellikle mesafesinde ************* ve ************* ikilisini mutlaka değerlendirin.

 

4.AYAK: Ekibinin büyük beklentileri olduğu aktarılan ************* ile bugün harika görünüyorlar ve çok koşacaklar denilen ikili ************* ve ************* mutlaka yazınız.

 

5.AYAK: ************* son yarışını tekrarlarsa kazanır diyorlar, ************* ve ************* formu duruu malum kazanma kapasitesi yüksek isimler. . Bir de çok sürpriz isim ************* yazalım.  Zira yarışa erken dahil olabilirse sürpriz bir sonuç çıkarabilir.

 

6.AYAK: ************* için bir grup hayli iddialıdır. Denk rakipler yanında yarışta biraz süratli giderse sonlarda toplama yapıp bombayı patlatması muhtemeldir. 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44