22 Kasım 2018 Perşembe İzmir Altılı Tüyoları Sağlam Bankolu Sürprizli Kuponlar

22 Kasım 2018 Perşembe İzmir Altılı Tüyoları Sağlam Bankolu Sürprizli Kuponlar

22 Kasım 2018 Perşembe İzmir Altılı Tüyoları Sağlam Bankolu Sürprizli Kuponlar

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

22 Kasım 2018 Perşembe İzmir

 

1.AYAK:  İlk ayak çok karışık bir koşu olacak. Önerilen isimler var ama çoğu sorunlu ve kazanma özürlü atların bir araya geldiği koşuda ne yazsak riskli olacak gibi. Önerilen isimler ****** ,********, ********, ******** ,*******, ********* ve ********* olup sağlam kuponların yazmalarını tavsiye ediyoruz.

 

2.AYAK:  ********* ahırlar bölgesinde çok tutuluyor, kaliteli bir tay ve ekibi ilerisi için çok ümitli. Banko yazılabilir. Ancak ilk ayağın çok zor ikinci ayağında çok güvenilen bir tay olması şüphe çekici. Hani ilk kez koşacak durumu olmasa tüm şartlar lehine bir atın kolay kazanması gerekir.  Ancak siz de ilk kez koşan taylara güvenmiyorsanız öncelikle ********* ve ********* ikilisini değerlendirin.

 

3.AYAK:  ********* kendisine göre çok uygun grupta ve lehine şartlarda yarışacak. Bu formu ile bu rakiplere bu şartlarda geçilmesi çok zor denildi.
SAĞLAM BANKO: *

 

4.AYAK:  ********* bugün geri planda kalmış ama bugün şartlar biraz daha lehine olacağından yarışa dahil olacaktır. Formunun iyi olduğunu biliyoruz. İzmir de alt grupları kolay geçip ankarada iyi işler çıkartan ********* seviye atlayarak bu gruba geliyor ama banko olarak güvenilemez. Yarış erken süratlenirse diye ********* yazalım zira 70 kilo olsa bile şartlar oturursa tuta tuta kazanır. ********* ise kazanma özürlü bir at, kazanma özrü çözüldüğünde 1.lik serisi yapacaktır muhtemelen.

 

5.AYAK:  ********* ,*********, *********, ********* ve ********* bize ahırdan gelen bilgiler doğrultusunda önerilen taylar.

 

6.AYAK:  ********* takipten yazılmalı. ********* sorunları halledilmiş ve bu sezon ilk kez bu kadar iyi görünmüş. ********* ,********* ,*********  ve ********* ise ahır önerileri olup takibe alınmalı.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.