22 kasım 2019 ahırdan tüyolu kocaeli yorumları

22 kasım 2019 ahırdan tüyolu kocaeli yorumları

22 kasım 2019 ahırdan tüyolu kocaeli yorumları

 

*1.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine gelişecek olan *********** ile formda takip atlarımız *********** ve *********** beraberce yazılmalı. Ahırdan takibe almamız önerilen *********** ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu *********** bugün yarın bomba yapacak dikkar. Yine kazanabileceği şartlarda *********** ihmale gelmez. Bu koşusu için ciddi tutulan *********** ile *********** sağlam kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* *********** iyi idman durumu ve formu ile çok güvenilen bir tay, aslında her yarışında çok güveniliyor ama son yarışını saymazsak sert rakibe takıldı diyebiliriz. Bugün kazanma konusunda sıkıntı çeken rakipleri yanında bir hayli SAĞLAM BANKO olarak karşımıza çıkıyor.

 

*4.AYAK:* *********** çok fazla startta kalmadığı sürece bu tip rakipler yanında kazanmaya devam edecektir. Lakin bugün için çok ciddi önerilen sürpriz isim *********** kuponlara muhakkak yazalım.

 

*5.AYAK:* İstanbulda özenle hazırlanıp kazanabileceği grup kovalayan *********** kocaeli tercihi ile yine sürpriz yapabilir dikkat.

 

*6.AYAK:* Sürpriz konumdayken takibe aldığımız *********** bizi yanıtlmayan yarışlar yaptı fakat birincilikle süsleyemeyince tüyonun anlamı kalmıyor. Bugün kazanmayı başarabilir. Kendisine göre çok uygun rakipler yanında *********** mutlaka yazılmalı. Ahırdan iddialı önerilen *********** bugün yarın bomba yapar durumda.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.