22 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Tüyolar

22 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Tüyolar

22 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: Bu kez lehine mesafede dinlenen *************  bu grubu kolayca geride bırakabilir. Startta takılmazsa ************* bombayı patlatabilir dikkat. ************* ve ************* sağlam kuponlarda olsun.


2.AYAK:
 Ahır önerisi *************  favorimiz. ************* bu kez kendisini tanıyan jokeyi ile çok şanslı olacaktır. ************* sigorta.

 

3.AYAK: Ya *************  kazanır ya da burası karışır. Denk güçteki isimlerin taktik savaşında aldığımız bilgilere göre *** iyi konumlanıp yarışı çalmasını bilecektir. Eksik koşarsa *************  önceliğinde ************* ve *************  sıralaması devreye girer.

 

4.AYAK: Stili tek rakibinin bekleyerek te başarılı olduğu için bu kez taktiksel olarak çok şanslı olan ************* zor da olsa kazanacaktır diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

5.AYAK: Sürekli iyi durumundan bahsedilen ama kazanma karakteri düşük ************* ile bugün oldukça güvenilen ************* yazarsak çok rahat bir yarış izleriz.

 

6.AYAK: Çok sürpriz sonuç çıkabilir. Bütçesi olan kapatsın. Olmayanlarda şu rakamları ayırımsız yazsın. *************

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44