22 Mart 2019 Kocaeli Altılısı

22 Mart 2019 Kocaeli Altılısı

22 Mart 2019 Kocaeli Altılısı

 

1.AYAK: Rakiplerine göre zayıf ve formsuz görünen ************** dikkat edin. Yarış içi şartlar lehine gelişecek ve bu piste iddialı olabilecek kapasitededir. Yani ilk ayaktan herkesi yatırabilir. Yarış erken süratlenirse ************** , ağır giderse de ************** şanslı olur.

2.AYAK: İlgililerinin iddialı olduğu ************** favorimiz. ************** yarış gördü bugün mutlaka başarılı olacakır.

 

3.AYAK: Uzman ekibimizce ************** bu koşuyu kazanır ama istanbul ekibimiz kocaeline iddialı giden **************  önerdi. Bunuda belirtelim.

 

4.AYAK: Biraz riskli gibi görülse de bu rakipler arasında sürprizi yapabilecek kapasitedeki **************  bizim BANKO önereceğimiz isimdir. Tüm şartlar lehineyken kazanmasını bilmeli.

 

5.AYAK:  ************** kalitesini yansıtıp iyi gruplarda iyi yarışlar çıkardı. Haliyle bugün de çok güveniliyor. Önceki yarışında sürpriz yapabilir önerisi ile sunduğumuz ************** yarış içi yerini almakta gecikince bombayı patlatamamıştı. Bugün sert jokeyi idaresinde zoru başarabilir.

 

6.AYAK:  ************** söylendiği kadar sorunsuz bu yarışa katılırsa bizce bombayı patlatır dikkat.  ************** ve ************** ile bu ayak rahat izlenebilir.

.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44