22 Mayıs istanbul tüyolu altılı kupon sağlam banko

22 Mayıs istanbul tüyolu altılı kupon sağlam banko

22 Mayıs istanbul

 

1.AYAK: ************* bu kilolarda yarış içi şartlar da lehine gelişirse grup farketmeksizin yine bombayı patlatabilir dikkat. ************* ve ************* için yakın zamanda kazanır diye tüyoları gelmişti. Bugün iddialı olabilirler. ************* form tutmuş artık ger yerde yazılmalı. Bu koşudaki favorimizin **** olduğunu da belirtelim.


2.AYAK: *************
 uzun zamandır takibimizdeydi. Formu durumu çok iyi lakin yarış içi sıkıntılarından dolayı kazanma karakteri sorunu ortaya çıktı. Bu sorunu aşmak için her yarışında denemeler yapılıyor. Bugün de extra koşacak diyorlar bakalım izleyip göreceğiz. Bu koşuda çok daha sürpriz bir isme dikkat çekmek istiyoruz. ************* başka bir ilde azla sıkıştırılmadan yarış görüp istanbulu hedefleyerek buraya geldi. Çok iyi durumu ile bombayı patlatması muhtemel gözüküyor. Kazanamazsa da takibe alalım zira yarış içinde kazanma şansı azalırsa binicisi enseye basıp sonraki yarışına sürprize hedefleyebilirler. Takip atımız ************* da es geçilmemeli.

 

3.AYAK: ************* nihayet gücünü gösteren yarış çıkarttı. Çok sürpriz durumuna rağmen sizlere önermiştik ve son koşusu yakında kazanabileceğini bizlere gösterdi. Mesafenin uzaması da lehine olacaktır.

 

4.AYAK: ************* ve ************* mücadelesinde bugün için çok koşması beklenen ************* yazılmalı.

 

5.AYAK: Sert rakiplere rağmen ilgililerinin iddialı olduğu ************* dikkatimizi çekti. Mükemmel durumdaymış . Yarışı erken hızlanırsa ************* sonlarda bu rakipleri toplayabilir.

 

6.AYAK: Takip atımız ************* bugün yarın kazanır yorumu ile iletilmişti. Çok sürpriz konumdaki ************* bu kez lehine şartlarda mükemmel bir sprint ile bombayı patlatabilir dikkat.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44