22 Nisan Bursa altılı ganyan yorumları ahır tüyolu

22 Nisan Bursa altılı ganyan yorumları ahır tüyolu

22 Nisan Bursa AT YARIŞI YORUMLARI

 

1.AYAK: Yakın zamanda takibe aldığımız çok sürpriz isim *********** bizim bugün favorimizdir.  ******** bugün çok iyi görülmüş dikkat.  Kaliteli ********** ile burayı sağlama alalım.

2.AYAK: Son yarışında sizlere iddialı olduklarını aktardığımız ************ bizi yanıtlmadı, bugün de lehine şartlar seçerek hedeflenmiş durumdalar. Ancak koşu oldukça karışık ve her kafadan bir ses çıkıyor. Çok at yazıyoruz. Sıralamayı takip edin.

 

3.AYAK: ********** birçok detaya bakıldığında BANKO olarak karışımıza çıkıyor . Ancak kazanma karakterinden dolayı yanına ******** ekleyebiliriz.

 

4.AYAK: ******* dinlendikten sonra mükemmel hazırlıklarla buraya hedefli geliyor. Ciddi  rakibinin ilk yarışında kalitesini belli eden ********* olabileceğini düşünüyoruz. ******** sigorta olarak eklenmeli.

 

5.AYAK: ******** çok sürpriz bir isim ve birkaç dezavantajlı durumu olsa da son yarışındaki görüntüsü gücünü arttırdığını göstermişti. Bugün ters bir yarış koşup herkesi yanıltabilir dikkat. ****** takibimizdeki bir isim ve bugün de çok iddialılar. ******* sigorta.

 

6.AYAK: ********* için artık hazır diyorlar, her an kazanabilir. Çok sürpriz isim ******** ahırlarda konuşuluyor dikkat. ******** ve ******* de hazır isimler. Daha sonraki rakipleri sıralamadadır.

 

*ALTILI ŞABLONUMUZ*

*1.AYAK: ***
*2.AYAK: *****
*3.AYAK: *
*4.AYAK: *****
*5.AYAK: *******
*6.AYAK: ******

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]