22 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan Bülten Dereceli Yorumlu Ahırdan Tüyolu Bankolu Günün Sürprizleri

22 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan Bülten Dereceli Yorumlu Ahırdan Tüyolu Bankolu Günün Sürprizleri

22 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan Bülten Dereceli Yorumlu Ahırdan Tüyolu Bankolu At Yarışı Kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, 2019 yılına da hızlı başladık. yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

22 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan

 

1.AYAK: Yarış gören ************* bugün hipodromda çok tutuluyor, Kazanma özürlü ************* urfada maidenden çıkarak yine adanaya geldi, kazanma özrünü yenmiş ise mutlaka başarılı olur. ************* iyi ellerde bakılıyor ama başarısız yarışlarından dolayı bugün çok gerilerde kalmış, yakında sürpriz yapabilir dikkat.  ************* ve ************* ise bu zor koşuda sigorta amaçlı yazmamız gerekenlerdir. Bir de bugün muhtemelen boş kalamayacak ama olurda kalırsa diye *************  eklenebilir zira boş kalırsa bu pasif sprinterlere direnme ihtimali yüksektir.

 

2.AYAK: ************* form artışı herkesin dilinde, afg oranı düşük ama koşunun gizli favorisidir dikkat. ************* yakın takibimizdeki isim, her an kazanabilir. Bizce iki at yeterlidir ama olur da eksik koşarlarsa sıralamadaki diğer isimleri ekleyip rahat bir yarış izleyebiliriz.

 

3.AYAK: ************* grubun şüphesiz en güçlü ismi ama kazanma karakteri zayıf, buna en etken sebep sprint mesafesinin ayarlanamaması, yarış içinde iyi yer tutamamasıdır. Bugünkü binicisi kaliteli olabilir ama daha önce de birçok kez binmiş ve nadiren başarılı olabilmiştir. Grup çok pasif olmadıkça bu at banko yazılamaz. Ama kuponlarda muhakkak olmalı. ************* ise alt gruptan geliyor olsa da mükemmel formu, yarış içi avantajları ile mutlaka iyi koşacaktır. Sürpriz isim *************hakkında ahırlardan iyi duyum aldık. Bu grupta çok koşması beklenebilir.

 

4.AYAK: Normalde *** nun çıkışını takip ettiğimizi bilirsiniz kaliteli grupta önerdik ve bizi yanıltmadı. Ama bu koşuda yarı içi şartlarında tamamen lehine olduğu  *************nin kazanmasını beklediğimizden bankomuz olacaktır.
BANKO:*

 

5.AYAK: ************* nın hangi grupta ne yapacağı meçhul olduğundan mutlaka yazılmalı. ************* bizce tek ciddi rakibi olacaktır.

 

6.AYAK: Ahır önerisi takip atlarımız var bu koşuda. Favori *************‘ın ilk yarışı mükemmel olsa da bizim takip isimlerimiz ************* ve ************* her an yarış kazanabilecek potansiyele sahiplerdir.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.