22 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar 2 çok sağlam banko

22 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

22 Ocak 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: İyi hazırlanan ************ yanına sadece ************ önerildi. Bir de ************ bugün şartlar lehine çok koşar denildi ama kazanma karakteri düşük. Yinede ihmal etmemekte fayda var.

 

2.AYAK: Bugün herkesi yatırabilecek bir öneri geldi ahırdan.  ************ ilgilileri bugün çok iddialı. Biz yanına sadece yakında kazanır denilen 9.SARI MELEKLER ve bugün yarış tam istediği gibi bulan ************ yazacağız.

 

3.AYAK: Daha iyi gruplarda bile önerdiğimiz 7.VASEEM formundan hiçbirşey kaybetmeden belkide son ayların en kolay grubuna düştü. Kazanmaması sürpriz olur.
BANKO: 7

 

4.AYAK: 4.YILDIZHAN STAR bu yılın en sağlam bankosu olur. Bu gruba geçilmesi tahmin edilemez.
BANKO: 4

 

5.AYAK: ************ nispetten sert gruba çıkacak olsa da ahırlar bölgesinde görüntüsü ile dillenmiş durumda. Bombayı patlatabilir dikkat. 2.KARAİBO çıktığı gibi bitirebilir.

 

6.AYAK: Takipteki bomba isim ************ ile birlikte bugün ahır önerileri 9.DÖKERSON ve ************ mutlaka yazın.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.