22 ocak 2020 çarşamba istanbul altılı yorumlarımız

22 ocak 2020 çarşamba istanbul altılı yorumlarımız

22 ocak 2020 çarşamba istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Günün en zor koşusunda özellikle takibe almamız istenilen AT İSMİ GİZLİ kuponlara mutlaka yazın. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ diğer önerilenler.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda çok koşması gereken isimler. Sürprizi takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yapabilir.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ hedeli katılıyor dikkat. İlk yarışı çok beğenilen  AT İSMİ GİZLİ, ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ , takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve biniciden iddialı AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda mutlaka olsun. AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

 

*4.AYAK:* Ekibinin çok iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ bu rakipler yanında BANKO yazılabilir. Fakat kazanma karakteri biraz düşündürücü olduğundan kendisine denk güçteki AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir, zira iyi idman durumu devam ettiğinden hata affetmeyecektir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için mükemmel durumda ve ilk yarışında kazanır diyorlar. Ancak çok zor kazanan bir isim olduğunu biliyoruz. Yarışın temposu lehine gelişir ve sprint mesafesini ayarlayabilirse kazanmasını bekliyoruz.  Aksi gidişatta AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ devreye girecektir.

 

*6.AYAK:* Sürekli sert gruplarda mücadele edip kalitesine yakışır sonuçlar alan AT İSMİ GİZLİ bu kez çok uygun grupta yarışacak. Üstelik son günlerde çok iyi işler sergilediğini öğrendik. Yarışa taşırsa muhtemelen kolay kazanabilir. BANKO

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.