22 Şubat 2019 İzmir altılı yorumları özel duyumlar ve tüyo

22 Şubat 2019 İzmir altılı yorumları özel duyumlar ve tüyo

22 Şubat 2019 İzmir altılı yorumları özel duyumlar ve tüyo

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

22 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: *********** pek şans verilmiyor ama start sorunu çözüldükten sonra atın yarış içi problemleri de giderilmeye başlanmış. Kapasitesini koşarsa ortada kupon kalmaz dikkat.  *********** , *********** ve *********** da takibimizdeki isimler. Kazanmaları yakındır.

 

2.AYAK: *********** maiden kalmayı hak etmeyen bir isim. Mükemmel formu var ve yaptığı işleri görenler kesin kazanması lazım diyor.

 

3.AYAK: *********** ekibi bu tip gruplarda da başarılı olacağını düşünüyor.

 

4.AYAK: Ön ve arka grup diye bu dört atı ayırdığımızda yarış içi şartlardan dolayı öndeki isimlerden *********** ve arkadaki isimlerden güçlü olanı *********** yazarsak bu ayağı geçebiliriz.

 

5.AYAK: *********** hiç geçilmez banko konumunda.

 

6.AYAK: Ahır önerisi *********** ile bugün bir grubun güvendiği ***********  arasında bir yarış olacaktır.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.