22 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

22 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

22 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

22 Şubat 2019 Kocaeli 

 

1.AYAK: Yarışta çok fazla süratli atın olması sebebiyle mutlak başarılı olacak iki isim var. Kilo farkları da ekmeğine yağ sürmüş gibi olacaktır. *************** ve *************** arasından bir birinci çıkacaktır.

 

2.AYAK: *************** çok hazır isimlerden ama yarışta kendini henüz gösteremedi, her an sürpriz bir yarış çıkarabilir dikkat.  *************** ve *************** ise bugün yarın kazanır diye dolaşanlar.

 

3.AYAK: *************** eski formunda olmasa da yarış içi şartları lehine bulduğunda affetmiyor, hele ki grupta uygunsa kazanması zor olmayacaktır. SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: Bu kez daha iddialı olduğu aktarılan *************** yarış içi avantajlarını da kullanarak sert rakibini geride bırakacaktır. BANKO

 

5.AYAK: Takibimizde olan *************** çok koşacak dikkat.  *************** , *************** ve ***************  de bu tip gruplarda adını duyuracak kalitede isimler.

 

6.AYAK: Ahır önerisi *************** beklentilerin üstünde koşup kazanabilir. Öncelikle yazınız. sprinterlerden *************** ise mutlaka eklenmesi gereken diğer isim.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.