22 temmuz 2019 pazartesi bursa altılı ganyan sağlam banko

22 temmuz 2019 pazartesi bursa altılı ganyan sağlam banko

22 temmuz 2019 pazartesi bursa

 

 

1.AYAK: Mükemmel formu var ve istediği şartlar oturduğunda bu tip grupları kolay geçer denilen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. Ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN bugün çok koşacak dikkat. Sürprizde YILDIZLI BÜLTEN yazalım zir yakın zamanda takibe aldığımız bir isimdir.

 

2.AYAK: İlk yarışında talihsizlik yaşayan YILDIZLI BÜLTEN için bu kez o sorunu yaşamazsa kazanmayı başarır dediler. YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri bu koşu için çok iddialı bilginiz olsun. Yakın zamanda önerilen YILDIZLI BÜLTEN ile yarışları harika olan YILDIZLI BÜLTEN kuponlarda olmalı.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için kolay bir yarış .SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: İlk kez bu kadar lehine şartlarda mücadele edecek olan YILDIZLI BÜLTEN ile yakında kazanır diye not edilen sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. Kalite kumaş olduğundan bahsedilen YILDIZLI BÜLTEN  sigorta olarak yazılabilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN artık kendini bulduğu ve seri yapabileceği konuşuluyor.

 

6.AYAK: Ahırlarında ciddi hazırlıklar gözlemlenen YILDIZLI BÜLTEN dikkat edin bugün yarın bomba yapar durumda. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN gibi takip atları da sağlam kuponlarda bulunmalı.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.