22 temmuz kocaeli altılı ganyan tahminlerimiz

22 temmuz kocaeli altılı ganyan tahminlerimiz

22 temmuz kocaeli

 

1.AYAK: Sevdiği şartları bulunca genelde kötü koşmayan YILDIZLI BÜLTEN bugün bizim favorimiz. Ara sonrası hazırlıkları çok iyi denilen YILDIZLI BÜLTEN için kalitesi malum, nefes yapmazsa sürprizi yapar denildi.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN takip atımızdı ve son yarışında neredeyse bombayı patlatıyordu. O gün şans eeri başarılı oldu zannedenler bugün şans vermeyebilir ama kuponlarınızda mutlaka bulundurun zira form durumu ortada. Yine takip atımız olan YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartlar lehine gelişirse kazanma ihtimali yüksektir. Bugün önerilen  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN da geniş kuponlara eklenebilir.

 

3.AYAK: Çok sürpriz bir kanaldan YILDIZLI BÜLTEN geldi. AFG oranı da bir hayli gerilerde olan tayın bugün harika koşması bekleniyor dikkat. 

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN  için artık düzeldi dediler. Form durumunu yansıtması halinde bu rakipleri geçecektir.  Aksi gerçekleşirse YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN şanslı olurlar.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için yakında bomba yapar diyorlardı ve bu kez kumda sahaya çıkacak, ters bir yarış koşabilir dikkat. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sağlam kuponlar için rakipleridir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için grup çok uygun. Zaten ilgilileri de atlarından çok ümitli. BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.