23 ağustos istanbul ahırdan tüyolu altılı yorumları

23 ağustos istanbul ahırdan tüyolu altılı yorumları

23 ağustos istanbul ahırdan tüyolu altılı yorumları

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahırlarda çok konuşulan isimler.

 

2.AYAK: Yakında kazanır diye not aldığımız YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kazanma karakterleri düşük olduğundan bunu başaramadılar. Bugünde ihmal etmemek lazım. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ön grupta birbirini yıptarmazsa mutlaka şanslı olurlar. Bu aralar farklı görünen YILDIZLI BÜLTEN bomba yapabilir takibe alalım.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN sürpriz konumdayken sizlere önerdiğimiz isimdi zira bizi yanıltmadı sert grupta çok iyi koştu. Bugün daha da üstüne koyarak geliyor ve kazanması lazım. Bugün çok sürpriz konumda olan ve hatta kimsenin yazmayacağı bir ismi önermek istiyoruz. Bu at takip listemizdeki YILDIZLI BÜLTEN dir. Boş kilosu ile önlerde kalabilirse etkili binicisi idaresinde bomba yapabilir dikkat.

 

4.AYAK: Mutlaka kapatılması gereken bir koşudur.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN eğer kazanma karakterleri izin verirse aralarında birincilik mücadelesi yaparlar. 

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN  ahırlar bölgesinin geçilmez tuttuğu isimdir. Bir aksilik olmazsa kazanır diyorlar. SAĞLAM BANKO

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.