23 ağustos perşembe kocaeli at yarışları ahırdan bilgiler

23 ağustos perşembe kocaeli at yarışları ahırdan bilgiler

23 ağustos perşembe kocaeli At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

23 ağustos perşembe kocaeli ALTILI YORUMLARIMIZ

Bugün kocaeli programında birçok ahır önerisi ile sürpriz isimler bulunmakta. Takip listesine mutlaka yazınız. Bu sürpriz isimler kazandığında afg oranları çok düşük olacak. Ama bugun ama yarın bunu takip ederek bulacağız hepbirlikte.

1.AYAK:  ***** yakın zamanda kazanması beklenen ahır önerisi çok sürpriz bir isim. Mutlaka yazın bugün kendisini gösterebilir. ***** güçlü olduğundan yazıyoruz. ***** ve ***** daha sonra yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** lehine şartlarda yarıştığında çok sert gruplarda dahi yazılmalı ki bu grup kendisine çok müsait. *****  mükemmel formu ile ciddi rakibi olacaktır. ***** ise sağlamlaştırmak adına yazalım.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK:*****  iyi hazırlandığından mutlaka yazılmalı. ***** kalite olarak grubun üstnde bir at. *****  yarış içi avantaları var ve değerlendirirse kazanabilir. ***** ve ***** büyük kuponlara eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  Kazanma karakterine rağmen bugün için değişik bir taktikle sonuca gitmeye çalışacak olan ***** favorimiz. Bu atı sadece küçük kuponlara BANKO öneriyoruz. bu hazırlıklar ile bu koşuyu kazanması bizim için normal sonuç. sağlamcılar ***** ve *****ile bu ayağı geçebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** ahır önerisidir. iyi koşup sonuca gidemeyen safkanlardan biridir. Bu at için de farklı denemeler olacak. Kazanırsa şaşırmayalım takip listemize de alalım. ***** ve *****  uygun grupta öne çıkan isimler.

6.AYAK: ***** ve ***** son ayağın aşırı sürpriz olan ahır önerileridir. Mutlaka takip listenizde olsun, farklı illere de gidebilirler.***** ise son yarışında da çok güvenilen isimdi. Bugün de aşırı güveniliyor. Ama yine ters köşe yapabilir diye bu atı da banko öneremedik. Sizler bütçe doğrultusunda değerlendiriniz. Uzman ekibimiz de ***** numara bu koşuda kazanamazsa çok sürpriz bir sonucun çıkabileceğini belirtti.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.