23 Aralık 2018 Pazar Adana altılısı akşam yarışları tüyosu

23 Aralık 2018 Pazar Adana altılısı akşam yarışları tüyosu

23 Aralık 2018 Pazar Adana altılısı akşam yarışları tüyosu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

23 Aralık 2018 Pazar Adana

 

1.AYAK:  ************ ara sonrası yarış gördü ve bu kez ciddi tutulduğu gözlemlendi. Çok sürpriz konumda olmasına rağmen kuponlarınızda mutlaka değerlendirin.

 

2.AYAK:  ************ bu formu ile bu rakiplere geçilmemesi gerekir lakin kazanma karakterinden dolayı rakip yazmak durumundayız. Sorunları nüksetmezse ************ çok koşar dediler.

 

3.AYAK:  ************ formda oluncagrup tanımaz lakin bugünkü pist değişikliği ve ************ gibi kum pistin sınıf safkanı varken tek yazmak risklidir. Hatta daha sağlama alıp ************ ve ************ ‘de yazabiliriz.

 

4.AYAK:  Formunu katlayarak ilerleten 5.MISTER RAIN için bugün geçilmesi mucize dediler, at yarışlarındaki at atı geçer kanunu işlemez ise buat bu rakiplere geçilmez.
BANKO: *

 

5.AYAK:  3.BUĞRACAN ahırdan banko önerildi. ************ eğer mesafe çok kısa olmasaydı çok daha şanslı olurdu. Bu şartlarda ************‘ de kuponlara eklenebilir.

 

6.AYAK:  ************ çok iyi hazırlıkları ile bugün çok tutuluyor. ************ ‘a dikkat bombayı patlatırbu aralar. ************ ara sonrası kaba kumda denenecek dikkat. ************ ise ahır önerisi olup ihmal edilmemeli.  ************ ise sprinti ayarlanamayan formda bir isim, yazmadığımızda kazanmaması için mecburen ekliyoruz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.