23 aralık bursa altılısı ahırdan tüyolar

23 aralık bursa altılısı ahırdan tüyolar

23 aralık bursa altılısı ahırdan tüyolar

 

*1.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu günden bu yana ilk kez lehine şartlarda ve grupta mücadele edecek olan ************** kazanmayı başarabilir. ************** için iyi gruplarda iyi işler yapacaktır diyorlar. Takip atımız ************** ile bugün çok tutulan ************** ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Şu sıralar pek te başarılı bir işi olmasa da ************** çok kaliteli bir isim, yarış içi problemleri giderildiğinde çok koşacaktır. Bursada hep iddialı olan **************  ile güçlü safkan ************** kuponlarınızda olsun.

 

*3.AYAK:* Form durumunda ilerleme görülen ************** için kazanması yakındır denildi. Yarışlarında gözükmese de idmanları çok beğenilen ************** sürpriz yapabilir dikkat. Son yarışında ekibinin inandığı ************** bu kez kendini affettirebilir.

 

*4.AYAK:* Takip atlarımız **************  ve ************** için uygun rakipler. Formda ************** da eklenebilir.

 

*5.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki ************** dikkat bugün çok ters koşacakmış. Nihayet formunu kanıtlayan ************** bugün de etkili olur.

 

*6.AYAK:* ************** grubun şüphesiz en kaliteli atı olmasına rağmen kazanma karakterinden dolayı güven vermiyor. Aslında yarış içi şartlar da müsait. 

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.