23 Aralık Pazar İzmir Altılı Ganyan Özel Ahır Tüyolu Yorumu

23 Aralık Pazar İzmir Altılı Ganyan Özel Ahır Tüyolu Yorumu

23 Aralık Pazar İzmir Altılı Ganyan Özel Ahır Tüyolu Yorumu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

23 Aralık Pazar

 

1.AYAK:  Günün zor koşusu genel olarak kapatılması herkesin görüşüdür. Ancak biz önerilenleri öncelikle aktaralım. Kilosuna rağmen *********** yarış içi şartlar dahilinde çok şanslı.  *********** ara sonrası iyi hazırlanmış. *********** ve *********** ahırlar bölgesinde iyi görünenler.

 

2.AYAK:  *********** ‘ın izmirde hiç geçilmez olarak tutulduğunu öncelikle belirtelim. Altılı ikramiyesinden fazla bişey beklemeyenler banko yazabilir. Ancak yarış gören ve değişim gösteren *********** bugün daha etkili koşacak dikkat, takip listesine almakta da fayda var. *********** ve *********** ise takip listemizdeki sürpriz isimler.

 

3.AYAK:  7.BANKIZ için izmire hedefli gidiyor dediler. *********** sıkı hazırlandığı bilgisi geldi.  *********** ve *********** sigorta amaçlı yazılmalı.

 

4.AYAK:  *********** ilgilileri izmirde kolay kazanırız diyorlar. Hiç geçilmemiş rakibinin de ilk yenilgisini vermeye yakınlar. Banko yazılabilir.
BANKO: *

 

5.AYAK:  ***********‘ da izmirde banko oynanan bir tay ancak kazanma karakteri düşündürücü,  ***********, *********** ve *********** sağlam kuponlara yazılabilir.

 

6.AYAK:  *********** ve *********** ahır önerileri , *********** ve *********** yakın zamanda form sıçraması yapacak isimler. ***********‘ye dikkat.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.