23 ekim istanbul ahırda sağlam tüyolu sürpriz atlar

23 ekim istanbul ahırda sağlam tüyolu sürpriz atlar

23 ekim istanbul ahırda sağlam tüyolu sürpriz atlar

 

1 . Koşu : Ahırlarında sıkı çalışma gözlemlenen ************* bugün yarın bomba yapar seviyede dikkat.

3 . Koşu : Zor bir koşu olacak denk güçler ve kapasite belirsizliği sebebi ile ama aralarından ************* için mükemmel görünüyor diye not edildiğini belirtelim.

 


 

*1.AYAK:* ************* mükemmel formunu koruduğu günlerde sert gruplarda dahi önereceğimiz bir isimdir. Bugün banko önermememizin tek sebebi yarış içi stili rakipleri tarafından zorlanıp birincilik dışına itilmesi ihtimalidir. Bu şartlarda ************* ,************* ve ************* bizim önereceğimiz rakiplerdir.

 

*2.AYAK:*  ************* süper durumda deeniliyor ama biz yazıyoruz o kazanmamak için direniyor. Böylesine kazanma karakteri düşükken biz yinede form durumuna istinaden ihmal etmeyelim. ************* için problemi giderildikten sonra çok değişti, artık her grupba kafa tutabilir denildi. ************* iyi durumu ile yazılmalı. ************* ise iddialı katıldığı yarışlarda başarılı olamayınca aralıklarla koşmaya başladı. Bu kez hazırdır dikkat.

 

*3.AYAK:* ************* hakkında iyi duyumlar aldık fakat bu koşuda kapalı kutu konumunda birçok kalite isim var. Hazır olduklarından emin değiliz fakat kalitelerine istinaden her an çok koşacak durumları vardır. 

 

*4.AYAK:* Yakında maidenden çıkar denilen *************  aprantisi idare etmesi halinde sürprizi yapabilir. İstanbul sentetiğinde çok farklı koşabileceğini düşündüğümüz bomba isim ************* binicisi idare ederse çok ters koşabilir. Diğer takip atımız ************* sürprizde yazılmalı.

 

*5.AYAK:* ************* ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Yarış içi şartlar lehine gözüken safkan çıktığı gibi bitiremezse işler karışır. 

 

*6.AYAK:* Çok sürprizdeyken takibe aldığımız ************* kazanamazsa da iyi koşuyor ama altılı açısından faydası olmuyor. Bu sebeple yanına son yarışında çok iddialı önerilen ama burayı hedefleyen ************* ile ekibinin güvendiği ************* yazılmalı diyoruz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.