23 eylül 2018 pazar adana at yarışı tahminleri jokey kuponu

23 eylül 2018 pazar adana at yarışı tahminleri jokey kuponu

23 eylül 2018 pazar adana At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

23 eylül 2018 pazar adana

1.AYAK: Öne çıkarılan bir isim olmadı fakat ahır çevresinde konuşulan 4 isimden birinin kazanması bekleniyor. Bunlar *****,*****,7.UMUTBABA,*****. 
SIRALAMAMIZ: 2,6,7,8

2.AYAK:  ***** grupta kalitesi ve form durumu ile öne çıkarken ahırdan önerilen ve mutlaka yaz denilen 4.FLASHING GIRL ciddi rakibi olacaktır.  Pek tutmasak ta önde rahat bırakılırsa direnme ihtimali olan ***** eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: 2,4

3.AYAK: ***** çok rahat kazanması bekleniyor ancak bir sorunu nüksetmezse, eğer sorun çıkartısa diye takibimizde olan ve yakın zamanda bomba yapması beklenen ***** kuponlara ekleyebiliriz.
BANKO: *****

4.AYAK: ***** kolay kazanması bekleniyor.
BANKO: *****

5.AYAK: İlk koşuya nazaran çok daha zor bir tay yarışı olacak. Öne çıkarılan hiçbir isim olmadığından deliksiz kapatmanızı önerebiliriz.
HEPSİ

6.AYAK: *****ve *****  eğer birbirlerini yemezlerse taktiksel olarak rakiplerine geçit vermeyebilir. Olur da iş inada binerse ***** ve bugün çok koşması beklenen *****  yarışa dahil olur.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.