23 haziran 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

23 haziran 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

23 haziran 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bu koşuda birden çok takip atımız da var fakat apranti koşusu olması sebebiyle yine çok at yazmanızı önereceğiz. Takip atlarımızdan mükemmel formda olan AT İSMİ GİZLİ kazanma karakterine rağmen yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ sprint mesafesi ayarlanırsa sert gruplara da kafa tutabilir, aprantisi bakalım nasıl idare edecek. Gruptaki en istikrarlı at olan AT İSMİ GİZLİ kilo ve apranti dezavantajları ile mücadele edecek. AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı zira takibimizde olan at son yarışını kazanmıştı, o yarışı sürpriz zannedilmesin at çok  formda yine kazanabilir.

 

*2.AYAK:* Gününde olduğunda rakip tanımayan AT İSMİ GİZLİ için uygun rakipler. AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  diğer rakipleridir.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bize önerilen isimlerdir.

 

*4.AYAK:* Grupta iyi atlar olsa da yarış içi şartlar tamamen AT İSMİ GİZLİa bakıyor. Bugün eksik koşmazsa kazanmasını bilmelidir.

 

*5.AYAK:* Günün en zor koşusu olacaktır. Bugün pek şans verilmeyen ama neredeyse bu gruptaki tüm atlardan daha hazır olan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazın. Formda bir AT İSMİ GİZLİ bu tip rakipleri her zaman geçebilir.

 

*6.AYAK:* Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bu koşuya ciddi hazırlıklarla girecek. Bir sorunu yoksa muhtemelen kazanır.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.