23 haziran adana altılı tüyolu yorumları

23 haziran adana altılı tüyolu yorumları

23 haziran adana

 

1.AYAK:  kendisine göre pasif bir grupta maidenden çıktı. Bugün pek şans verilmemiş ama kapasitesi bu grubun üzerindedir. Eğer kazanma özürlü değilse ve yarış içi bir aksilik yaşamazsa iyi form durumu ile kazanmasını bilecektir. Sürpriz banko olarak yazılabilir.

2.AYAK: Artık kazanacak kıvama gelen   ile her an bomba yapabilir denilen   ahır önerileri olarak geldi. 

 

3.AYAK:    takip atımızdı, bugün bu grupta da kazanamazsa karakterinden dolayı birdaha zor kazanır. İyi görüldüğü aktarılan sürpriz isimler   ,  ve   değerlendirilmeye alınmalı.

 

4.AYAK:   tüm çevrede kazanır gözüyle bakılan bir tay olsa da çimde harika koşacak denilen   ile burayı sağlama almakta fayda vardır.

 

5.AYAK: Yakında kazanır diye not ettiğimiz   boş kilosu ile artık zincirleri kırabilir. Kazanma karakterinden dolayı yanına formda isimler   ve   önerebiliriz.

 

6.AYAK:   ekibi bomba hazırlığında dikkat. 

 

NOT:  BU İŞARET AT İSİMLERİNİ GİZLEMEK İÇİN KULLANILMIŞTIR. YORUMLARIN AÇIK HALİNİN ABONE LİSTESİNE SADECE WHATSAPP ile gönderileceğini bilmenizi isteriz. Yaklaşık 7 yıldır yorum veren YILDIZLI BÜLTEN son 1,5 yıldır yorumları sadece abonelerine gönderir. Detaylar için  işaretine tıklayın veya whatsapp numaramızı ekleyerek bize ulaşınız.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44