23 Kasım 2018 İzmir Altılı ganyan kuponu sağlam tüyolu bankolu

23 Kasım 2018 İzmir Altılı ganyan kuponu sağlam tüyolu bankolu

23 Kasım 2018 İzmir Altılı ganyan kuponu sağlam tüyolu bankolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

23 Kasım 2018 İzmir

 

1.AYAK:  ********* ahırlarda sürekli konuşulan bir at ve bugünde çok koşması bekleniyor. Sprint kısmından ise sadece ********* önereceğiz.

 

2.AYAK:  Çok sürpriz konumda olan ********* ve********* için çeşitli yerlerden iddialı cümleler duyduk. Bu isimler yakında bomba yapar dikkat. ********* için grubun üstünde performansı var diyorlar. *********, *********ve 11.UĞANBİKE daha geniş kuponlar için önerebiliriz.

 

3.AYAK:  ********* , ********* ve 7.BABA MERDAN arasında bir yarış olacak pist çevresi bir grubun hemfikir olduğu konudur.  9.VICTORY WAY takip listesinden olup mutlaka yazalım *********  ve *********  günün iyi görünen isimlerinden.

 

4.AYAK:  1.BIG DADAŞ hazır görüntüsü bu grubu rahat geçerim diyor.
BANKO: 1

 

5.AYAK:  9.HAPPY ABBEY bugün çok güveniliyor dikkat. Daha önce de muheşem durumu ile yakında kazanır diye önerdiğimiz ********* de ihmal etmeyelim.

 

6.AYAK:  ********* yakın zamanda kazanır diye not almışısz. ********* bugün farklı görünmüş dikkat. ********* gruptan üstün ama çokta gözü kapalı güvenilemiyor.  *********, ********* ve 8.BEYAZ KULE’ de yazalım.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.