23 kasım adana altılı yorumlarımız

23 kasım adana altılı yorumlarımız

23 kasım adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* İyi hazırlandığı söylenen ************  ile toparlandıktan sonra kendini gösteren ************ kuponlarınızda mutlaka olsun. Yarış erken süratlenirse ************ etkili olabilir.

 

*2.AYAK:* ************ ciddi hazırlandığı son koşusunda bekleneni verememişti. Biraz binici biraz da taktik hatasından kaybeden safkan bu kez adana da şansını deneyecek. Kendisine göre çok uygun grupta bu kez kazanmasını bilmelidir. Tek ciddi rakip olarak ************ önereceğiz. Ara sonrası dinçlik yarışını iyi yapabilen bu at bomba yapabilir.

 

*3.AYAK:* İlk yarışı çok beğenilen ************, yarış seçilerek koşan ************ ve ciddi hazırlanan ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*4.AYAK:* ************ boş kalsa da kalmasa da sonlarda kesmeyen bir safkan. Dolayısıyla bu tip gruplarda her zaman şanslıdır. Onun stilini iyi bilen ************ ise rakibini yine boş bırakmayacak ve sonlarda avlamaya çalışacaktır.

 

*5.AYAK:* Bir türlü kazanamayan maiden takip atımız ************ yine yazalım. Bu kez ahır önerisi olarak gelen ************ ile çok ciddi hazırlandığı ve bugün yarın kazanacağı söylenen ************ kuponlara ekleyelim.

 

*6.AYAK:* Başarısız yarışlarından sonra çok değiştiği belirttiğimiz ************ bizi yanıltmadı ve kazanmasını bilmişti. Adana pistinde sorun yaşamaz ise hedeflenerek geldiği bu koşuyu da kazanacaktır. BANKO

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.