23 kasım istanbul özel tüyolu yorumlar

23 kasım istanbul özel tüyolu yorumlar

23 kasım istanbul özel tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Dinçlik yarışından sonra tekrar toparlanan *********** yetenekli aprantisi, uygun kilosu, lehine mesafe ve sevdiği şartlar birleşince bize de BANKO yazmak düşüyor.

 

*2.AYAK:* Ahır önerisi *********** öncelikle yazalım. Son yarışından sonra *********** için ‘bu tay sentetikte çok koşar’ demişlerdi. Dikkat bugün bomba yapabilir. Bu kez daha ciddi hazırlanan *********** ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Bu şartlarda her zaman iyi koşan *********** rakip olarak hayatının en iyi durumunda olan *********** yazılmalı.

 

*4.AYAK:* Geçen ay *********** hakkında iddialı bir duyum almıştık fakat tam olarak hazır değildiler, bugün beklenen patlama gelebilir. Ahırdan çok ciddi önerilen ve takibe almamız önerilen *********** için bugün yarın kazanır diyorlar dikkat. Sürpriz konumdayken önerdiğimiz *********** bu kez sentetikte denenecek.

 

*5.AYAK:* İlk yarışındaki görüntüsüne istinaden *********** bugün çok güvenilen bir tay ama takibe aldığımız *********** mutlaka yazın diyoruz. Bu tay sentetiğe uyum sağlarsa ciddi rakibini geride bırakıp bu ayaktan herkesi yatırabilir.

 

*6.AYAK:* *********** ve *********** ahır önerisi olarak geldi. Bu isimlerin kazanması uzun sürmez. Bir türlü bekleneni veremeyen takip atları ***********  ve *********** ihmal etmemekte fayda var.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.