23 Mart 2019 Adana altılı yorumları özel tüyolu sağlam banko

23 Mart 2019 Adana altılı yorumları özel tüyolu sağlam banko

23 Mart 2019 Adana

 

1.AYAK: Kazanmak için varını yoğunu koyan ************** bir türlü bekleneni veremedi. Bu kez kilodan yararlanıp birinciliği hedefleyecekler. Bizce rakipleri de kazanma özürlüyken bugün kazanmasını bilecektir. BANKO


2.AYAK:
 Çok sürpriz iki isim önerildi. Yarış içi lehine şartlarda ************** çok koşar dikkat. İlgililerinin bu kez çok ümitli olduğu ************** her an bombayı patlatabilir.

 

3.AYAK: Koşudaki ciddi favorilerin kilo farkı nedeni ile bizce ************** bugün çok başarılı koşacaktır. Eksik kalırsa favorilerden **************  devreye girer.

 

4.AYAK: Çim görünce kalitesini konuşturan ************** bu kez uzayan mesafede lehine şartlarda yine çok şanslıdır. Ancak çime bilenen çok daha sürpriz bir isim var ki ************** mutlaka iyi koşacaktır dikkat.

 

5.AYAK: Yarış görüp formunu ispat eden ************** bu kez işini şansa bırakmayacaktır. Kolay kazanır . BANKO

 

6.AYAK: Kilosuna rağmen ahırdan ************** önerildi.  ************** ve ************** yakın zamanda önerilen isimlerdi. Bu arada ahırlar bölgesi de ************** diyor.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44