23 mart 2019 istanbul at yarışı yorumları ahır tüyosu

23 mart 2019 istanbul at yarışı yorumları ahır tüyosu

23 mart 2019 istanbul

 

1.AYAK: Lehine şartlarda *************** çok avantajlı durumda. Ekibi de çok inandığından BANKO yazılabilir. Güvenmeyenler *************** değerlendirebilirler.


2.AYAK: 
***************  ahırlar bölgesinde çok konuşuluyor. Sürprizde *************** mutlaka yazın. *************** ve *************** kalite olarak grubun üzerinde diyorlar.  Daha geniş kuponlar *************** ve *************** değerlendirebilirler.

 

3.AYAK:  *************** hem form olarak iyi durumda hem de yarış içi tüm şartlar lehine. Bu şartlarda kazanması normal sonuç olur. Tüyo bakımından bir grubun iddialı olduğu bilgisi gelen *************** ve giderek farklılaştığı gözlemlenen bomba isim *************** önerebiliriz.

 

4.AYAK: Kendisine göre uygun rakipler yanında *************** ahırlar bölgesinin BANKO atı konumunda. Uzun mesafeden dolayı mükemmel formu ile *************** yarışın hızlı gitmesi durumunda bombayı patlatabilir dikkat.

 

5.AYAK: Bu rakiplere geçilme ihtimali bulunmayan *************** büyük bir aksilik yaşamaz ise kazanır. BANKO

 

6.AYAK: Şu sıralar kazanacak kıvamda denilen *************** favorimiz. *************** yakın zamanda takibe aldığımız isim. *************** için çok kabiliyetli olduğu aktarıldı. Bir türlü kazanamayan *************** takibi bıraktığımızda kazanacaktır muhtemelen. İhmal etmemekte fayda var.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44