23 Ocak 2019 Bursa Altılı Ganyan Tüyoları ve Sağlam Banko

23 Ocak 2019 Bursa Altılı Ganyan Tüyoları ve Sağlam Banko

23 Ocak 2019 Bursa Altılı Ganyan Tüyoları ve Sağlam Bankolu bülten

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

23 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK: İlk yarışında pek iddialı olmasa da hakkında iyi şeyler konuşulan *********** için bursada 2 kat koşacaktır sonra şaşırmayın şekilde bir duyum geldi. *********** yarış heryerinde teşvik isteyen ağırkanlı bir at, devamlı diri tutulması ve öndeki isimlerle arayı çok açtırmaması lazım ki sonlarda avlayabilsin. Zaten gücünü alabilirse bu grupta kimse bu atın sprintine direnemez. Şuandaki aprantisinin teşviki yetmeyebilir endişesi ile ikinci planda şans verdik. *********** için de süratli ve iyi bir tay dediler. Zaten aradığımız önlerde diri gidebilen süratli bir taydı , mutlaka yazalım. 9.OXIL daha sonra eklenebilir.

 

2.AYAK: *********** grubun şüphesiz en formda ve kaliteli atı ama birçok takip atı ve öneriler olduğundan yalnız bırakmayacağız. ***********  gücünü henüz koşmadı, mutlaka takibe alın yakında bombayı patlatır. *********** takibimizdeki diğer isimdi, hücümda geç kalıyor genelde. Bu sorunu aynı jokeyi tekrar bindirerek halletmeyi düşünmüşler. Mutlaka yazın. *********** genelde ekürisine fedai koşardı ama bu kez bursaya kazanmaya geliyor dikkat. 6.LİYA sağlamcılara önerilir.

 

3.AYAK: 3.TİRAJE    yine aradığı şartları bulmuş . Eğer herhangi bir rakibi stili dışı koşup ** kazanmasın diye bir hamle yapmazsa bu rakiplere çok rahat direnip yine kazanmasını bilecektir. GÜNÜN SAĞLAM BANKOSU

 

4.AYAK: *********** ve 2.GOLD FOOT ayırımsız yazılmalı çünkü taktiksel bir savaş gerçekleşecek, kim sağ çıkar bilinmez.

 

5.AYAK: 3.ATAKAN ABİ  mükemmel görünüyor diyorlar, bu görüntüdeki bir at kötü koşamaz. *********** için çok iddialı duyumu geldi dikkat. Bu iki safkan sağlam kanallardan geldiğinden çok ön planda değerlendireceğiz ama eskilerden takibe aldığımız ve takı problemi çözülemeyen bomba isim *********** ile yarış gören *********** de kuponlara eklenebilir. 5.DOKTORAT sigorta.

 

6.AYAK: 8.KARAŞÖVALYE Uzun zamandır takibimizde ve nihayet uygun şartları yakaladı, çok büyük bir aksilik olmazsa kazanır. BANKO

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.