23 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

23 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

23 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

23 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Günün ilk ayağı yine zor bir koşu gibi görünüyor ama detaya indiğimizde yarış içi avantajların yaradığı ************ ve ************ öne çıkıyorlar. Hatta bu kez yarış daha süratli geçeceğinden daha gerilerde bekleyen güçlü sprinter ** bizce daha ön planda değerlendirilmeli.

 

2.AYAK: Sentetikte çok koşacak denilen ************ ile bu kez çok daha hazır olan ************ ahırdan aldığımız bilgiler doğrultusunda öne çıkardığımız isimer. Hatta ** eğer dedikleri kadar var ise sürpriz banko olarak bile yazılabilir. ************ için kazanması uzun sürmez denilmişti takibi bırakmayalım. ************ ilk yarışında görüntüsü çok iyiydi fakat yarışa yansıtamadı, bu kez etkili olabilir dikkat. ************ çok formda ve bu formunu yansıttığı an bombayı patlatır dikkat.

 

3.AYAK: ************ uzman ekibimizce favorimiz olsa da bu koşuyu ************ ve ************ yazarak 3 at ile rahat izleyelim.

 

4.AYAK: ************ yarış içi avantajları olduğundan yine kazanmaya yakındır. Bizce tek rakibi sürpriz konumda olan ************ olacaktır. yarışın tersi durumda gidişat olması ve binicisi acele etmemesi halinde sonlarda sert rakiplerine direnebilir dikkat.

 

5.AYAK: ************ ahırlar bölgesinde çok tutlsa da 11.BAĞLAM için bugün yarın kazanır diyorlar, dikkate almakta fayda var.

 

6.AYAK: Bu kez daha dikkatli olacak olan ************ yanına bugün çok güvenilen ************, mesafe ters olsa da ************ ve yarış görüp süper durumda olduğunu belli eden ************ yazılmalı.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.