23 ocak 2020 perşembe izmir altılısı sağlam tüyolar

23 ocak 2020 perşembe izmir altılısı sağlam tüyolar

 

23 ocak 2020 perşembe izmir altılısı sağlam tüyolar

 

*1.AYAK:* Yeteri kadar yarış gören AT İSMİ GİZLİ bugün ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ denk güçte formda isimler. Yakın zamanda kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ bugün iyi koşcağı şartlarda yarışacak dikkat.

 

*2.AYAK:* Bugün de iddialı önerilen AT İSMİ GİZLİ yanına yarış içi avantajları bulunan AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ* ekleyelim. İyi çalışan AT İSMİ GİZLİ her an yarış kazanacak forma ulaşmış.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilgilileri daha iyi grupları hedefliyor. Atlarına o derece güveniyorlar. Bugün özellikle AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazmanızı önereceğiz zira artan formu ile bu rakiplere diş geçirebilecek durumdadır.

 

*4.AYAK:* Tamamen taktik savaşına dayalı bu koşuda bizce ekürilerin birbirini önde birbirini idare etme olasılığında yakın takipte olacak olan AT İSMİ GİZLİ  çok şanslıdır. Daha sonra AT İSMİ GİZLİ devreye girecektir.

 

*5.AYAK:* Takip atlarımızdan AT İSMİ GİZLİ için çok uygun rakipler. Daha güçlü rakipler arasında bile önerilecek durumda olan tay bu grubu kolay geçmelidir. *BANKO*

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için uygun grupta kazanma şansı çok yüksek lakin yarış görerek toparlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ ihmale edilmemeli.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.