23 Şubat 2019 İstanbul At yarışı tüyolu bankolu sağlam bilgiler

23 Şubat 2019 İstanbul At yarışı tüyolu bankolu sağlam bilgiler

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

23 Şubat 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Formda *********** ve bugün çok koşması beklenen ***********  ön planda yazılmalı. *********** ve *********** daha sonra eklenebilir.

 

2.AYAK: *********** dışında tuttuğumuz bir isim yok. O da takip atımız olduğundan ilk sırada yazıyoruz.

 

3.AYAK: *********** şansı olmayan stili bir rakibi olmasa verdiği araya rağmen çok sağlam banko olurdu. İyi durumda ama yinede riske girmek istemezsek sıralamadaki isimleri mutlaka yazalım.:

 

4.AYAK: Bu grupta genelde herkesi yanıltmaya yetecek kadar karışıklık var. Form ve güç bakımınadn ayırımsız *********** ve *********** yazılıyor. Ancak *********** bugün pek tercih edilmeiş afg oranlarında. Yakın zamanda kazanır duyumu geldiğinden bizce bugün bomba yapması çok muhtemeldir ihmal etmeyiniz.

 

5.AYAK: Yarış içi avantajları da bulunan *********** ciddi rakibini bir şekilde geride bırakacaktır. banko yazmalıyız.

 

6.AYAK: Ahır önerileri ***********ve *********** yanına *********** da ekleyip rahat bir yarış izleyebiliriz.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.